Jsem pojišťovačka z Ostravy

1. Jasné a odborné informace.

2.Vždy efektivní komunikace.

3. lidský přístup ke klientovi.

4. férové jednání.

Výše se můžete dočíst 4 mé vlastnosti a zásady, které vždy dodržuji ke vztahu s klientem. Jsou přidanou hodnotou mé dlouholeté praxe v oblasti pojištění a úvěrů. V oboru ve kterém se pohybuji jsem jako ryba ve vodě, má práce je mým největším zájmem a koníčkem. 

 

Pro občany zpracovávám všechny druhy pojištění, aby měli řádně ochráněn svůj majetek, své příjmy po dobu svého aktivního života a aby měli zabezpečeny finance na stáří. 

 

Pomáhám získat mým klientům jejich vysněné bydlení. Zajišťuji kompletní proces vyřízení hypotečního úvěru od A-Z. Jsem k dispozici i pro účely refinancování či rekonstrukce. Ale pomohu i v případech, že potřebujete spotřebitelský úvěr. Zda-li ho využijete na nákup vozidla či cokoliv jiného je již na Vás.

 

Mou specializací a zároveň oblíbeným odvětvím je pojištění podnikatelů a živnostníků. Mým cílem je, aby se podnikatelé mohli plně soustředit na rozvoj svého podnikání. Veškerou agendu související s přípravou pojištění, aktualizací a nebo řešením pojistných událostí nechali na mě. 

 

Jelikož je má práce mým největším koníčkem, tak pravidelně sleduji dění na trhu. Jaké jsou novinky, zda-li mohu klientovi nabídnout širší pojistné krytí nebo nějakou zajímavou slevu. Tyto informace pak dle potřeby předávám mým klientům ke zvážení.